Red Purple Black
ژنان لێرەدا دەنووسن

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date
1 پێنج خوله‌ک … کانی هه‌ڵه‌بجه‌یی Tuesday, 27 December 2011
2 شه‌وی یه‌ڵدا.. سه‌یران سه‌ڵاح Tuesday, 27 December 2011
3 ئەڵێن ڕێوی کێ شایەتتە !؟ ئەڵێ کلکم.. سارا ڕەشید ئەفەندی Friday, 09 December 2011
4 هۆ دایه ‌گیان … شیرین کافی‌ Saturday, 03 December 2011
5 نهێنی ئاکامی نهێنیه‌کان له‌ چی ی دابوو … شنه‌ پێنجوێنی - هوڵه‌ندا 29-11-2011 Saturday, 03 December 2011
6 ئه‌شقی یه‌ک لایه‌نه … کانی هه‌ڵه‌بجه‌یی Tuesday, 29 November 2011
7 ئابڕوومەندی مۆراڵە … ئاراس نوری Monday, 14 November 2011
8 قاوەیەكی تاڵ . . قاوەیەكی شیرین ... چنار نامیق Saturday, 12 November 2011
9 إســــــــحاق نيــوتن ... روناك الوندي Friday, 04 November 2011
10 کانی و ده‌ریا ... کانی هه‌ڵه‌بجه‌یی Friday, 14 October 2011
11 بالحب والحنان تـُنـَمِّين ذكاء طفلك … روناك الوندي Thursday, 06 October 2011
12 ته‌لار هیرانی: له‌به‌رئه‌وه‌ی ناوهێنانی سێكس قه‌ده‌غه‌یه‌ شته‌كان به‌پێچه‌وانه‌وه‌ له‌سه‌ر شانۆكار ده‌وه‌ستێت ... دیمانه‌: ستیڤان شه‌مزینانی Friday, 23 September 2011
13 ڕێحانه ‌و مه‌رگی درامای کوردی … شنه‌ پێنجوێنی _ هۆڵه‌ندا Sunday, 18 September 2011
14 ئه‌مساڵ فه‌ریقییه‌كان به‌بی ناسر ره‌زازی یادی مه‌رزییه‌ ده‌كه‌نه‌وه‌ ... راپۆرتی: زانا دڵشاد دزه‌یی Sunday, 11 September 2011
15 مۆمێك له‌ته‌نیاییمدا ئه‌سوتی ... چنوور نامیق Sunday, 11 September 2011
16 سه‌رۆکه‌کان، ته‌ماحی خۆیان ده‌یانکوژێت … تابلۆ حه‌سه‌ن - ماسته‌ر له‌ سایکلۆژی – ئه‌ڵمانیا Tuesday, 06 September 2011
17 به‌ڕێز حاجی: ده‌یانه‌وی كێشه‌ی سیاسیم بۆ دروست بكه‌ن ... زانا دڵشاد دزه‌یی Monday, 29 August 2011
18 گۆته‌نیای ... شیرین کافیڕستانی Saturday, 20 August 2011
19 نامه‌یه‌كی كراوه‌ بۆ به‌ڕێز مه‌سعود بارزانی ... ژیان عه‌زیز Wednesday, 17 August 2011
20 په‌روانه‌ ... سه‌یران سه‌ڵاح Wednesday, 17 August 2011
21 هــــــــــــــــــــذا وذاك ... روناك الوندي Wednesday, 17 August 2011
22 ژنانی کورد پێشه‌نگی تێکۆشانی ئازادی... غەزال عەلیاڵی Wednesday, 17 August 2011
23 سازان، ئه‌و كچه‌ كورده‌ی به‌ هۆی قژه‌ سپییه‌كانی خاڵی كتێبێكی به‌ زمانی ئینگلیزی نووسی ... چاوپێكه‌وتن: زانا دڵشاد دزه‌یی Wednesday, 17 August 2011
24 توندو تیژیه‌كانی گانگه‌كانی به‌ریتانیا و مامه‌ڵه‌ی حكومه‌ت ... د. نه‌زاكه‌ت حوسه‌ین - به‌ریتانیا Wednesday, 17 August 2011
25 هارون الرشید.. ئه‌گه‌ڕێته‌وه ... كه‌ژاڵ ئیسماعیل - هولندا Sunday, 17 July 2011
26 بۆ هەمیشە مێ تاوانلێكراوە؟... كەژاڵ ئیسماعیل Tuesday, 12 July 2011
27 تابلۆکانی ناخ چاوی خۆشه‌ویستی له‌ کوێدایه‌ ؟... تابلۆ حه‌سه‌ن - ماسته‌ر له‌ سایکلۆژی – ئه‌ڵمانیا Thursday, 07 July 2011
28 خـــــــــانقين اليتيـــــــمة..... روناك الوندي Sunday, 03 July 2011
29 تابلۆکانی ناخ ترسان له‌ پیری ترسانه‌ له‌ مه‌رگ … تابلۆ حه‌سه‌ن - ماسته‌ر له‌ سایکلۆژی – ئه‌ڵمانیا Thursday, 30 June 2011
30 حەرامكردنی شۆفێری ژنان و بەیاساكردنی هاوسەرگیری لەزەت ... كەژاڵ ئیسماعیل Thursday, 30 June 2011
31 تابلۆکانی ناخ .. پیری له‌ نێوان دیارده‌یه‌کی کۆمه‌ڵایه‌تی و بایه‌لۆژیدا ... تابلۆ حه‌سه‌ن - ماسته‌ر له‌ سایکلۆژی – ئه‌ڵمانیا Monday, 27 June 2011
32 تابلۆکانی ناخ گه‌نجیی هه‌میشه‌یی یان ئاره‌زووه‌ شێته‌کان ... تابلۆ حه‌سه‌ن - ماسته‌ر له‌ سایکۆلوژی - ئه‌ڵمانیا Friday, 24 June 2011
33 هه‌رایه‌ك له‌ كۆشی سه‌ما ... چنوور نامیق Thursday, 16 June 2011
34 چی ده‌بێت گه‌ر رۆژێك بۆ منداڵان بێت ... سه‌یران سه‌ڵاح Tuesday, 31 May 2011
35 سه‌ركرده ڕیسواكان ... که‌ژاڵ ئیسماعیل Tuesday, 31 May 2011
36 ئازادی ڕۆژئاوا چۆن بپارێزین؟؟ ... تابلۆ حه‌سه‌ن - ماستر له‌ به‌شی سایکۆلوژی له‌ ئه‌لمانیا Sunday, 22 May 2011
37 ســۆزێـــــك بــۆمــه‌رگی هاوڕئ گۆنــا ... هادی كوڵكنی Monday, 16 May 2011
38 ئێواره‌یه‌ك په‌نجه‌ره‌كه‌م به‌كراوه‌یی جێدێڵم ... چنوور نامیق Monday, 16 May 2011
39 خۆشمان ئه‌وێی ... گه‌لاوێژ بابان Thursday, 12 May 2011
40 کتێب .. خه‌تام کرد دوای ئاده‌م که‌وتم ... چنوور نامیق Thursday, 12 May 2011
41 ئه‌م پیاوستانه‌ ئه‌مكوژێ ... چنوور نامیق Tuesday, 10 May 2011
42 له‌یلا قاسم و شیرین ئه‌لمهویی سیمبوڵی به‌رخودانی و یه‌كبو و نی ژنانی ئازادن Saturday, 07 May 2011
43 ئه‌گه‌ر هاتی به‌گه‌ڕه‌كی باخا وه‌ره‌ ... چنوور نامیق Wednesday, 04 May 2011
44 كۆمه‌ڵگه‌ی نیگه‌ران. . . . گه‌نجی توڕه ... که‌ژاڵ ئیسماعیل Wednesday, 27 April 2011
45 په‌کخستنی توانه‌ماکانی ئافره‌ت، په‌کخستنی کۆمه‌ڵگایه‌ ... تابلۆ حه‌سه‌ن Friday, 15 April 2011
46 نازك سه‌لیم .. نه‌ ئه‌ڤینداری ده‌كه‌م، نه‌ شوو ده‌كه‌م ... چاوپێكه‌وتنی زانا دڵشاد دزه‌یی Thursday, 14 April 2011
47 ئیدی ده‌می راپه‌ڕینه‌، نابێ چیدی له‌ یادی دوعاکان بێده‌نگ بین. ... پایزه‌ ئه‌حمه‌د Saturday, 09 April 2011
48 له‌ پێنجه‌مین ساڵیادی به‌ردبارانكردنی دوعادا، هه‌موومان ده‌ڵین ئیتربه‌سه‌ بۆ كۆمه‌ڵكوژی ژنان Friday, 08 April 2011
49 دوا وته‌ی دوعایه‌کی زیندوو ... باریکان ئیسماعلی Friday, 08 April 2011
50 ده‌ستهه‌ڵگرن له‌ بینه‌قاقای سلێمانی ... تابلۆ حه‌سه‌ن Monday, 04 April 2011

Page 1 of 3