Red Purple Black
ژنان لێرەدا دەنووسن

Title Filter 

Display # 
# Article Title Date
101 چۆپی: به‌رده‌وام له‌ گوتنی حه‌یران، ، هه‌تا ئێستا بۆ هیچ پرۆژه‌یه‌ك زه‌ویم وه‌رنه‌گرتووه‌ .. زانا دڵشاد دزه‌یی Saturday, 01 January 2011
102 هونه‌رمه‌ند كانی: ئه‌وه‌ی هه‌ستم پێمده‌ڵی ئه‌وه‌ له‌ ده‌مم دێته‌ ده‌ره‌وه‌ له‌ شوێنه‌ فه‌رمییه‌كان شه‌مێرانم و له‌ گۆرانییه‌كانم كانیم ... دیمانه‌: زانا دڵشاد دزه‌یی Friday, 07 January 2011
103 باڤی: سینه‌ما بینینی ژیان‌ و وه‌همێکی گه‌وره‌یه‌ … ئازاد کوردی Friday, 14 January 2011
104 نادیه‌ چاره‌نووسێكی وه‌ك مایكل جاكسنی ناوێت ... زانا دڵشاد دزه‌یی Sunday, 06 February 2011
105 مه‌ی كه‌ریم: ئه‌گه‌ر هه‌روا ئیهماڵ بكرێم، وا باشتره‌ بڕۆمه‌وه‌ ... چاوپێكه‌وتنی: زانا دڵشاد دزه‌یی Sunday, 06 February 2011
106 دیمانه‌یه‌ك له‌گه‌ڵ هونه‌رمه‌ند فاتی ... چاوپێكه‌وتنی: زانا دڵشاد دزه‌یی Thursday, 10 February 2011
107 چنار سه‌عد عه‌بدوڵڵا نهێنیه‌كانی ژیانی خۆی ئاشكرا ده‌كات ... نه‌جات ئه‌حمه‌د- به‌شی یه‌كه‌م Wednesday, 16 February 2011
108 ژنانی کورد لە رابردوو و ئێستادا ... شنە پينجوێنی Wednesday, 26 January 2011
109 ئارمگرتنی ژنان كێشه‌ كۆمه‌لاتیه‌كان كه‌متر ده‌كا ... به‌سۆز فواد كه‌مال-سلێمانی Tuesday, 08 February 2011
110 دیسان...ڤه‌له‌نتاینه‌... سه‌یران سه‌ڵاح Tuesday, 15 February 2011
111 مافی خۆمانه‌ بژین ... په‌یمان ئیبراهیم - كه‌ركوك Wednesday, 16 February 2011
112 وانەی یەكەمی شارلی شاپلن بۆ دەسەڵاتدارانی كورد ... شنە پێنجوینی Wednesday, 16 February 2011
113 دیالۆکی نێوان گه‌ل و گه‌نده‌ڵی ... تابلۆ حه‌سه‌ن Thursday, 17 February 2011

Page 3 of 3